Sedmý

23. ledna 2017 v 1:40 | Kira |  Dopisy panu X
Nemám slov. Miluju tě.

Konečně začínám chápat vše, co se v mém životě událo, a děkuju za všechny noci v slzách a pády na mokrej chodník a pochroumaný sebevědomí a posměšný hlasy všech lidí, co ve mně nikdy neviděli tu dívku, kterou miluješ.
Bez toho všeho bych tě nikdy nepoznala. Moje nitro mi v ten moment předalo tu jednoduchou větu: je to on.
Od té doby ve mně doznívá pokaždé, když se na tebe podívám. Vždycky, když se v noci probudím a vidím tě spát vedle sebe a s rukama kolem mě, nebo v pozici supermana (prostě jsi můj hrdina), říkám si, jak jsem bez toho mohla vůbec někdy usnout. Když se směješ, všechno na světě se zastaví a jsme to jen ty a já. Když mě objímáš, cítím, že pod záštitou tvé hrudi neexistuje nic, co by mě dokázalo zlomit nebo ohrozit. Když mi bereš nádobí z ruky a uklízíš mi v pokoji a pomáháš mi do bundy, žasnu nad tím, že mi život nadělil takového skvělého muže. Když mi říkáš "miluju tě", toužím ti odpovědět na nebe, napsat to do hvězd, udělat obrovsky zbytečné gesto, abys věděl, že svou odpověď myslím vážně.
Dívám se na tebe a vím, že jsi to ty. Dívám se do tvých očí a vím, že se do nich chci už do konce života vpíjet. Vidím tvůj úsměv a vím, že je to ten jediný, za který budu bojovat srdcem i duší. Poslouchám tvůj hlas a vím, že ho chci, že ho potřebuji slyšet každým dnem až do konce. Držíš mě za ruku a vím, že tě nechci nikdy pustit. Jsi moje životní láska.
Chci ti říct ano a dělat tě šťastným napořád. I kdybychom se jednoho dne spontánně vzali na radnici, aniž by to kdokoliv věděl. S tebou moje existence nabírá smysl. Jsi ten, na kterého jsem vždycky čekala. Jsi to ty.
Miluju tě, lásko.
 


Anketa

Co mám psát víc?

Deník citlivé puberťačky 40% (78)
Dopisy panu X 8.2% (16)
Poezie 13.8% (27)
11:11 7.2% (14)
Příběhy 4.6% (9)
(Nejen) tramvajové romance 7.7% (15)
Záblesky romantiky 4.6% (9)
Úvahy 9.2% (18)
Témata týdne 4.6% (9)

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 23. ledna 2017 v 4:06 | Reagovat

pěkné řádky aj blog

2 Eliss Eliss | Web | 23. ledna 2017 v 16:34 | Reagovat

To je krásné vyznání ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama